پرسش و پاسخ های متداول
1
روش های پرداخت

پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارتهای عضو شبکه شتاب و از طریق درگاه بانکی. قابل استفاده برای تمام مشتریانی که کارت شبکه شتاب دارند و رمز دوم آن را هم در اختیار دارند

واریز به شماره حساب فروشگاه یا کارت به کارت. برای آندسته از مشتریان که انجام دو روش فوق برایشان مقدور نیست.

2
روش ارسال کالا

شهرستان: پست سفارشی یا پیشتاز: در صورتیکه آدرس اعلامی شما برای ارسال کالا، شهرستان باشد، سفارش از طریق پست سفارشی یا پیشتاز (به انتخاب خودتان) برای شما ارسال خواهد شد. در این صورت کالای شما با پست اولین روز کاری بعد ارسال خواهد شد و حدود ۱ تا ۳ روز کاری زمان خواهد برد که بدست شما برسد

هزینه ارسال محصولات از طریق پست بر عهده مشتری می باشد

3
آیا شما از محلول آب و شکر برای تغذیه زنبورها استفاده می کنید؟

منبع عسل ما زنبورداران مطمئن و متخصصی هستند که متعهد به تغذیه طبیعی زنبور هستند. با این حال ما عسل ها را آزمایش می کنیم تا از تغذیه طبیعی زنبورها مطمئن شویم و اطمینان یابیم که عسل ها ۱۰۰% طبیعی بوده و تقلبی در آن ها صورت نگرفته است. بنابراین عسل های احتمالی که برای افزایش تولید با تغذیه دستی زنبور با آب و شکر تولید شوند، در آزمایش ها شناسایی شده و رد می شوند.

البته باید بدانید که در فصل زمستان که گلی در طبیعت وجود ندارد، زنبور باید از عسل ذخیره شده استفاده کند، که این عسل توسط زنبوردار برداشت شده است؛ بنابراین زنبوردار در این فصل برای تغذیه زنبور به زنبور محلول هایی مانند آب و شکر مخلوط با گرده گل می دهد تا زنبور بتواند از آن تغذیه کرده و زنده بماند. این تغذیه در حد مصرف خود زنبور است و وارد فرآیند تولید عسل نمی شود.

 

4
عسل شما مربوط به چه منطقه ای است؟

ما با شبکه ای از زنبورداران متعهد و مورد اطمینان همکاری و مشارکت می کنیم و بنابراین عسل ها از مناطق مختلف کشور تامین می شود.

5
ایا امکان بازاریابی و یا همکاری در فروش در سایت وجود دارد ؟

خیر . چنین امکانی در خال حاظر وجود ندارد

6
روند خرید از فروشگاه چگونه است ؟

تقریبا روند خرید از فروشگاه های اینترنتی مثل هم می باشد؛ اما ما در اینجا طریقه خرید یک کالا را از فروشگاه اینترنتی توضیح می دهیم .

برای خرید از سایت، باید ابتدا عضو سایت باشید.

بررسی و انتخاب کالای مورد نظر در سایت

حساب کاربری خود را به اندازه قیمت و تعداد محصول مورد نظرشارژ می کنیم

وارد صفحه خرید محصول می شویم و تعداد محصول را انتخاب می کنیم.

ثبت کردن خرید و انتخاب ادامه خرید

سفارش شما توسط پشتیبانی سایت بررسی می شود و به ادرس شما ارسال می گردد.

7
آیا دراین فروشگاه بابت خرید هدیه و یا تخفیف هم داده می شود ؟

بله . به صد نفر از کاربران در سایت ماهیانه بین 10.000 ریال الی 10.000.000 ریال هدیه تعلق می گیرد  که در صورت افزایش فروش بیشترهدیه به تعداد بیشتری تعلق خواهد گرفت.  (شاید شما یکی از برندگان یک میلیونی ما باشید)