stars

آموزش :: كتابهاي آموزشي

مجموعه سوم کتابهای مهندسی برق؛ مدارهای مجتمع

stars

مدار مجتمع، تراشه یا آی سی به مجموعه ای از مدارات الکترونیکی اطلاق می گردد که با استفاده از مواد نیمه رسانا، عموما سیلیکون همراه با میزان کنترل شده ای ناخالصی، در ابعادی کوچک و بطور معمول در کمتر از یک سانتی متر مربع، ساخته می شود. این تراشه ها معمولا حاوی تعداد بسیار زیادی ترانزیستور می باشند که با استفاده از فناوری پیچیده ای در داخل یک لایه از سیلیکون همگون و با ضخامتی یکنواخت و بدون ترک، تزریق شده اند.

پیدایش تراشه ها و استفاده از آنها به واسطه کشفیات بشر در مورد نیمه رساناها و پیشرفت های سریع پیرامون آنها در اواسط قرن بیستم، صورت گرفت. این مدارها به دلیل کوچکی و ساخت ارزان تحول بزرگی را در ساختار سیستم های الکترونیکی و پیشرفت تکنولوژی بوجود آوردند.

امروزه پیشرفت های مهم مدارهای مجتمع از جمله پردازنده ها، ریزپردازنده ها، تراشه های حافظه و تراشه های قابل برنامه ریزی، دارای اهمیت و ارزش بسیاری بوده و در اکثر دستگاه های الکترونیکی، مخابراتی و به ویژه سیستم های کامپیوتری، در ابعادی گسترده به کار می روند.

این مجموعه آرشیو بی نظیری شامل بیش از 360 کتاب در زمینه مدارهای مجتمع و در موضوعات اصول و مبانی مدارهای مجتمع، طراحی و تحلیل مدارهای مجتمع آنالوگ و دیجیتال، میکروکنترلرها، میکروپروسسورها، آی سی ها، مدارهای مجتمع مایکروویو، طراحی بردهای الکترونیکی، ترانزیستورهای تک قطبی و دوقطبی، طراحی مدارهای مجتمع فرکانس رادیویی، میکروسیستم ها، طراحی پردازنده، مواد و دستگاه های میکروالکترونیک، طراحی دیجیتال، سیستم های میکروالکترومکانیکی، بیوالکترونیک و نانوالکترونیک، تراشه های نانوفوتونیک، مواد و تکنولوژی ساخت تراشه ها، تراشه های سیلیکونی، معماری تراشه ها، سنسورها و میکروسنسورها، طراحی کم مصرف، آپ امپ، برنامه نویسی تراشه ها ، VHDL ،RFID ،CMOS ،FPGA ،BiCMOS ،DRAM ،MOSFET ،VLSI ،ASIC ، هندبوک ها، مقالات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه مهندسین، دانشجویان و متخصصان برق و الکترونیک تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی نظیری شامل بیش از 360 کتاب در زمینه مدارهای مجتمع
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل ها
بسته بندی زیبا و شکیل

تمامی کتاب های موجود در این بسته جامع به زبان اصلی می باشند و اغلب در فرمت PDF بوده و برخی از آنها نیز در فرمت های DJVU ،CHM و EPUB هستند که برای سهولت کار کاربران نرم افزارهای مرتبط برای نمایش فایل ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
این مجموعه در 2 دی وی دی و با بسته بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می شود.
نام
فروشگاه کتاب
آدرس ایمیل
arbarooni@yahoo.com
آدرس
بروزرسانی
1399-5-15
انقضا
1402-2-12
قیمت
360000
بازدید
305
پرسش از آگهی دهنده
نام
پست الکترونیک
تازه های آموزش :: كتابهاي آموزشي
مهندسی برق قدرت یکی از زیرشاخههای اصلی مهندسی برق است که با سیستم های قدرت به ویژه تولید، انتقال، توزیع توان الکتریکی، تبدیل انرژی الکتریکی به شکلهای دیگر انرژی، کنترل و حفاظت از انرژی و تجهیزات

فروشگاه کتاب

-
-


مدار مجتمع، تراشه یا آی سی به مجموعه ای از مدارات الکترونیکی اطلاق می گردد که با استفاده از مواد نیمه رسانا، عموما سیلیکون همراه با میزان کنترل شده ای ناخالصی، در ابعادی کوچک و بطور معمول در کمتر از

فروشگاه کتاب

-
-


مدارهای الکتریکی و الکترونیکی از به هم پیوستن المان های الکتریکی مانند مقاومت، خازن، سلف، لامپ و یا المان های الکترونیکی مانند دیود، ترانزیستور و IC یا ترکیبی از آن دو بوجود می آیند تا با ایجاد یک مسیر

فروشگاه کتاب

-
-


مهندسی برق یکی از شاخه های بسیار مهم مهندسی است که به تحلیل رفتار و اثر پدیده های فیزیکی مرتبط با بارها و جریان های الکتریکی و آثاری از آنها مثل موج های الکترومغناطیسی، می پردازد. تمرکز اصلی در فعالیت

بارونی

-
-