stars

آموزش :: كتابهاي آموزشي

مجموعه اول کتابهای مهندسی برق؛ اصول برق و الکترونیک

stars

مهندسی برق یکی از شاخه های بسیار مهم مهندسی است که به تحلیل رفتار و اثر پدیده های فیزیکی مرتبط با بارها و جریان های الکتریکی و آثاری از آنها مثل موج های الکترومغناطیسی، می پردازد.

تمرکز اصلی در فعالیت های مهندسی برق، تبدیل یک سیگنال به سیگنال دیگر است بطوریکه این سیگنال ممکن است به شکل موج ولتاژ یا شکل موج جریان و یا ترکیب دیجیتالی یک بخش از اطلاعات باشد.

مهندسی الکترونیک یکی از زیرشاخه های مهندسی برق است که در کنار مباحث اصلی به ساخت، توسعه و کاربرد مدارها، قطعات، دستگاه ها، سیستم ها، یا تجهیزات الکترونیکی پرداخته و با بخش بزرگی از صنایع امروزی در ارتباط است.
این مجموعه آرشیو بی نظیری شامل بیش از 420 کتاب در زمینه اصول برق و الکترونیک و در موضوعات اصول و مبانی برق و الکترونیک، مهندسی برق و الکترونیک، قوانین و فیزیک برق و الکترونیک، خودآموزهای برق و الکترونیک، مهندسی برق و الکترونیک پیشرفته، پروژه های خلاق مهندسی برق و الکترونیک، فناوری های برقی و الکترونیکی، طراحی دستگاه ها و سیستم های دیجیتال، الکترونیک قدرت، نیمه هادی ها، عایق ها، الکترونیک دیجیتال و آنالوگ، طراحی و شبیه سازی دیجیتال و آنالوگ، آمپلی فایرها، مبدل ها، مهندسی صدا، برق و الکترونیک اتومبیل، برق و الکترونیک صنعتی، آزمایش و عیب یابی تجهیزات الکترونیک، تعمیرات الکترونیکی، آزمایشهای برق و الکترونیک، بیوالکترونیک و نانوالکترونیک، الکترونیک مولکولی، مواد الکترونیک، الکترونیک محاسباتی، ریاضیات برق و الکترونیک، الکترومغناطیس، الکترونیک کامپیوتر، میکروالکترونیک، ماشینها و تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی، هندبوک ها، مقالات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه مهندسین، دانشجویان و متخصصان برق و الکترونیک تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی نظیری شامل بیش از 420 کتاب در زمینه اصول برق و الکترونیک
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل ها
بسته بندی زیبا و شکیل

تمامی کتاب های موجود در این بسته جامع به زبان اصلی می باشند و اغلب در فرمت PDF بوده و برخی از آنها نیز در فرمت های DJVU ،CHM و EPUB هستند که برای سهولت کار کاربران نرم افزارهای مرتبط برای نمایش فایل ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
این مجموعه در 3 دی وی دی و با بسته بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می شود.
نام
بارونی
آدرس ایمیل
arbarooni@chmail.ir
آدرس
بروزرسانی
1399-5-13
انقضا
1402-2-10
قیمت
360000
بازدید
297
پرسش از آگهی دهنده
نام
پست الکترونیک
تازه های آموزش :: كتابهاي آموزشي
مهندسی برق قدرت یکی از زیرشاخههای اصلی مهندسی برق است که با سیستم های قدرت به ویژه تولید، انتقال، توزیع توان الکتریکی، تبدیل انرژی الکتریکی به شکلهای دیگر انرژی، کنترل و حفاظت از انرژی و تجهیزات

فروشگاه کتاب

-
-


مدار مجتمع، تراشه یا آی سی به مجموعه ای از مدارات الکترونیکی اطلاق می گردد که با استفاده از مواد نیمه رسانا، عموما سیلیکون همراه با میزان کنترل شده ای ناخالصی، در ابعادی کوچک و بطور معمول در کمتر از

فروشگاه کتاب

-
-


مدارهای الکتریکی و الکترونیکی از به هم پیوستن المان های الکتریکی مانند مقاومت، خازن، سلف، لامپ و یا المان های الکترونیکی مانند دیود، ترانزیستور و IC یا ترکیبی از آن دو بوجود می آیند تا با ایجاد یک مسیر

فروشگاه کتاب

-
-


مهندسی برق یکی از شاخه های بسیار مهم مهندسی است که به تحلیل رفتار و اثر پدیده های فیزیکی مرتبط با بارها و جریان های الکتریکی و آثاری از آنها مثل موج های الکترومغناطیسی، می پردازد. تمرکز اصلی در فعالیت

بارونی

-
-